Székhely: 3360 Heves, Szerelem Alfréd út 25

Egyesületünk számlaszáma: K&H Bank Nyrt.

10402111 – 50485351 – 51541003

Adószám: 18578135-1-10

2016. április 8-án 14 órai kezdettel az Erdőtelki Pintér Tanyán megrendeztük az állófogadással egybekötött közgyűlésünket.

Közgyűlésen történt:

A napirendi pontok elfogadása

A jegyzőkönyvvezető és a jegyzőkönyvet hitelesítő két tag megválasztása.

Az elnökség beszámolója a 2015. évi tevékenységről és pénzügyi helyzetéről.

Előadó volt: Dr. Francsics Ottó elnök

Beszámoló ITT megtekinthető                     Tervezett programjaink ITT tekinthetők meg

A vándorkiállításokról beszámoló.

Előadta: Dr. Gulyás István alelnök

A közgyűlésen megjelent tagok az előterjesztett napirendi pontokkal kapcsolatos előterjesztéseket ellenszavazat és tartózkodás nélkül elfogadták.

A közgyűlés végén előadást tartott:

Vitéz nemes békei Koós Ottó királyi honvéd gyalogos százados, aki végig harcolta a második világháborút, egy évtizedet töltött az orosz fogságban, haza engedését követően itthon is bebörtönözték és a rendszerváltozásig megfigyelték.

Ottó „bácsi”, aki 1915. december 3-án született Bécsben. Sorsa a 20. századi magyar történelem sajátos lenyomata, ludovikás és családi neveltetéséből adódóan még a legreménytelenebb helyzetekben is ember tudott maradni. Példaképünkét tekinthetünk rá, mint hít hű hazafira.