Székhely: 3360 Heves, Szerelem Alfréd út 25

Egyesületünk számlaszáma: K&H Bank Nyrt.

10402111 – 50485351 – 51541003

Adószám: 18578135-1-10

Öltönyben is jól buliztunk

18. alkalommal báloztak a rendőrök

Őszi hangulatú díszek, szalagok és virágok várták a Rendőrök Nemzetközi Szervezetének (IPA) hevesi báljára érkező vendégeket az immár hagyományos októberi  Jótékonysági bálon. A jeles esemény immár tizennyolcadik éve teremt alkalmat a megye rendőreinek találkozójára, illetve arra, hogy a civil társadalom megismerhesse a rendőri vezetőket, együtt tölthessen egy kellemes estet a rend őreivel.

Erről szólt Csáki Zsigmond Heves város polgármestere is, amikor a város vezetése nevében kívánt jó szórakozást a résztvevőknek, és a társadalmi együttműködést hangsúlyozta dr. Francsics Ottó az IPA Heves Megyei Szervezetének elnöke is báli megnyitójában.

Lassú Imre népi iparművész kiállításának megnyitója után  a Faatimah Keleti Mozdulatstúdió hastánc bemutatóját láthatták a résztvevők, majd ifj. Gottschalk Róbert retrodisco bemutatója mozdította meg a táncos lábakat.

A Jászapáti Színjátszókör Operett és Musikal slágerturmixa után „Bunyós Pityu” zenés műsora szórakoztatta a bálozókat, akik hajnali négyig haza sem akartak menni

A rendezvény amellett, hogy lehetőséget biztosított a rendőrök egymás közötti találkozójára, bevételéből rendészettörténeti vándorkiállítások költségéhez is hozzájárult.

Képek a rendezvényről:

Tarnaméra Rendőrmúzeum

Cím: 3284 Tarnaméra, Árpád út 12.
Telefon: 06-36/479-514; (április 1. és október 31. között elérhető)
November 1. és március 31. között a Tarnamérai Állandó Kiállítás részlegesen zárva tart, ezért a kiállítás megtekintése ebben az időszakban kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges. A részleges zárva tartás időszakában a Tarnamérai Állandó Kiállítás megtekintéséhez a budapesti Rendőrmúzeum 06-1/477-2183 telefonszámán szükséges bejelentkezni.

Részleges zárva tartás: november 1. és március 31. között a kiállítás megtekintése kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges az alábbi időpontokban:

Kedd: 8.00-12.00
Csütörtök: 8.00-12.00

Tárlatvezető: Pocsai Lászlóné +36 36 479 514

Megközelítés: A Rendőrmúzeum Tarnamérai Állandó Kiállítása Budapesttől kb. 100 km-re található. Budapesttől autóval az M3-as autópályáról a 89-es lehajtónál célszerű lekanyarodni az állandó kiállítás megtekintése céljából.

Tervezett rendezvényeink 2021

A Miskolci Rendészeti Szakgimnáziumban elhelyezett a nagyobbik rendvédelmi kiállítás -,
karbantartása és megfelelő igény esetén máshol való bemutatása.

HTBKOKKSZ segítségével létrehozott 1848-as emlékhelynek további karbantartása és az ott tartott ünnepségeken való részvétel is fontos számunkra.

2021. július 5-11 között,7nap /6 éjszaka/ utazást szervezünk Dél Lengyelországba, szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel közösen.

2021. augusztus 27-29 között, egyesületünk lesz házigazdája a HTBKOKKSZ országos találkozójának.

2021. szeptember 3.-án  délelőtt a Egyesületünk legfontosabb eseményét a közgyűlést       tartjuk, Erdőtelek Pintér Tanyán

Aznap délután szintén a Pintér Tanyán kerül megrendezésre a XIV. lecsófőző verseny.

2021 évben is támogatjuk az IPA Heves Megyei Szervezete által 2021. szeptember11- én , Tiszanánán megrendezésre kerülő kerékpár teljesítménytúrát.

2021. október 02.-án szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel és az RKSZ-el (Rendészeti Kiképzők Szövetsége)  közösen bált szervezünk./XXX./

Szervezeti élet keretén belül minden negyedév keretében elnökségi ülést tartunk.